Oferta magazynowa

OFERTA MAGAZYNOWA

Magazynowanie i dystrybucja to rozwiązania wokół których skupiają się jedne z najważniejszych procesów logistycznych. Firma Soboń Sp. z o.o. Sp.K. oferuje szeroki wachlarz usług z zakresu magazynowania i dystrybucji. Wiemy również jak ważne znaczenie w całym procesie logistyki ma terminal logistyczny. To tu dochodzi do przepływu towarów i uzyskania informacji o nich.

Dostosowujemy się do Państwa potrzeb. Oferujemy zarówno rozwiązania dedykowane jak również ofertę magazynowaną i dystrybucję dla indywidualnych klientów. Szczegółowo analizujemy skalę, lokalizację lub złożoność wykonywalnej działalności tak, aby zaprojektować, wdrożyć i obsłużyć najbardziej optymalne rozwiązania, który przyniosą najbardziej korzystne efekty dla Państwa firmy.

Strategia rozwoju logistyki magazynowej przyjętej przez nasza firmę zapewnia magazyn w miejscowości Łopuszno k. Kielc o powierzchni 400m² i wysokości 6m z możliwością korzystania z przyległego placu. Dodatkową zaletą magazynu jest możliwość przeładunku materiałów sypkich z „big-bag-ów” do silosów i z silosów do „big-bag-ów”.