Oferta magazynowa

Magazynowanie i dystrybucja to rozwiązania wokół których skupiają się jedne z najważniejszych procesów logistycznych. Firma P.W. Soboń oferuje szeroki wachlarz usług z zakresu magazynowania i dystrybucji. Wiemy również jak ważne znaczenie w całym procesie logistyki ma terminal logistyczny. To tu dochodzi do przepływu towarów i uzyskania informacji o nich.

Dostosowujemy się do Państwa potrzeb. Oferujemy zarówno rozwiązania dedykowane jak również ofertę magazynowaną i dystrybucję dla indywidualnych klientów. Szczegółowo analizujemy skalę, lokalizację lub złożoność wykonywalnej działalności tak, aby zaprojektować, wdrożyć i obsłużyć najbardziej optymalne rozwiązania, który przyniosą najbardziej korzystne efekty dla Państwa firmy.

Strategia rozwoju logistyki magazynowej przyjętej przez nasza firmę zapewnia magazyn w miejscowości Łopuszno k. Kielc o powierzchni 400m² i wysokości 6m z możliwością korzystania z przyległego placu. Dodatkową zaletą magazynu jest możliwość przeładunku materiałów sypkich z „big-bag-ów” do silosów i z silosów do „big-bag-ów” .

Kontakt

Jesteśmy do Państwa dyspozycji od
poniedziałku do piątku w godzinach
8:00 - 17:00 pod numerami
tel: 600 324 434
tel: 698 658 160
Zapraszamy do kontaktu mailowego: biuro@sobon.info.pl
albo do skorzystania z:
formularza kontaktowego»

Licencje i certyfikaty

Przedsiębiorstwo wielobranżowe Soboń S.J. posiada ważną licencję na wykonywanie międzynarodowego zarobkowego przewozu rzeczy nr TU-011379, a także licencję na transport krajowy nr 0003316. Zapraszamy do zapoznania się z posiadanymi przez naszą firmę licencjami, kliknij poniżej, aby powiększyć zdjęcia.

powiększ zdjęcia»