O firmie

Przedsiębiorstwo Wielobranżowe „Soboń” Spółka Jawna to dynamicznie rozwijająca się firma w branży usług TSL (Transport – Spedycja – Logistyka). Dzięki wykwalifikowanej kadrze pracowniczej jesteśmy rzetelnym i odpowiedzialnym partnerem na rynku usług transportowych i spedycyjnych.

Przedmiotem działalności spółki są kompleksowe usługi transportowe w zakresie przewozów krajowych i międzynarodowych obejmujące przede wszystkim transport samochodowy z możliwością składowania towarów. Specjalizujemy się w przewozach materiałów sypkich luzem.

Do każdego ze swoich klientów podchodzimy indywidualnie, by móc zaoferować optymalne warunki współpracy. Zawsze dbamy o wysoką jakość naszych usług. Naszym atutem jest profesjonalizm, elastyczność, uczciwość oraz konkurencyjne ceny. Preferujemy wydajne rozwiązania.

Realizujemy zlecenia na obszarze całej Polski, krajów Unii Europejskiej i krajów wschodnich.

Kontakt

Jesteśmy do Państwa dyspozycji od
poniedziałku do piątku w godzinach
8:00 - 17:00 pod numerami
tel: 600 324 434
tel: 698 658 160
Zapraszamy do kontaktu mailowego: biuro@sobon.info.pl

Licencje i certyfikaty

Przedsiębiorstwo wielobranżowe Soboń S.J. posiada ważną licencję na wykonywanie międzynarodowego zarobkowego przewozu rzeczy nr TU-011379, a także licencję na transport krajowy nr 0003316. Zapraszamy do zapoznania się z posiadanymi przez naszą firmę licencjami, kliknij poniżej, aby powiększyć zdjęcia.

powiększ zdjęcia»